0 212 886 81 80

Fason İş Ayakkabısı İmalatı

Birçok kişi ve birçok kurum veya da firma, marka tarafından bilinen fason imalat sisteminin genel tanımı ise şöyledir; imalatı yapılacak olan ürünlerin, malzemeleri marka veya da firma sahibi tarafından karşılanması ile başka bir firmaya bu ürünlerin yaptırılma işlemine fason imalat sistemi denmektedir. Yurtdışında birçok dünyaca ünlü markalar tarafında oldukça yaygın olarak kullanılan bir yöntem olan bu fason üretim şekli ile her alanda avantajlı üretim ortaya çıkarılmaktadır. Türkiye’de de oldukça yaygın olarak kullanılmakta olan bir üretim şekli olarak bilinmektedir. Tıpkı yurtdışı gibi her alanda imalat sağlanan bu fason imalat sistemi, ayrıca er türlü konuda firmalara büyük olanaklar da sağlamaktadır.

Günümüzde birçok kurum tarafından işçilere karşı sağlanan iş ayakkabılarının toptan bir şekilde alınması nedeni ile ve daha avantajlı olması nedeni ile fason iş ayakkabısı imalatı gerçekleşmektedir. Fason işçilikte başarılı sonuçlara imza atması nedeni ile de bilinen Ultra ayakkabı firması bu konuda da kurumlara yardımcı bir hizmet sağlamaktadır. Her türlü açıdan gerçekleştirilebilen bir üretim tarzı olan fason sisteminde ayakkabı ürünü başta olmak üzere birçok dalda üretim gerçekleştirmesinin yanı sıra sağladığı KDV avantajı ve imalattaki avantaj neticesi ile sektörde en çok tercih edilen bir üretim sistemidir. İşçilere karşı sağlanan bu olanak ile de hem işçilerin hem de iş verenlerin yükünü hafifletmektedir. Fason ayakkabı modelleri oldukça rövanşta olan bir üretim sistemi halini almıştır.

Fason İş Ayakkabısı Üretimi ve Dikimi
Fason iş ayakkabısı üretimi için iş verenler tarafından yapılması istenilen ayakkabıların siparişinin firmaya verilmesi ile dikilmeye başlayarak üretilmektedir. Bu işlem sırasında Ultra ayakkabı sayacılık işlemi de devreye girerek yapılmakta olan çoklu sayıdaki iş ayakkabılarının daha güvenli bir şekilde sipariş veren kuruma ulaşması sağlanır. Bu durum birçok firmanın yani iş yerlerinin yükünü hafifleten bir işlem olarak bilinmektedir. Fason ayakkabı olarak üretilen bu ayakkabılar orijinalden farksız olarak üretilmektedir. Tıpkı markaların malzemeleri firmaya verip fason olarak üretilmesini istediği ayakkabılar gibi iş ayakkabıları da üretilmektedir.

Bu iş ayakkabıları spor ayakkabı, topuklu ayakkabı veya da bot şeklinde üretilerek gerçekleştirilmektedir. İş koşullarına ve iş yerlerinin istediği modellere göre üretilen bu ayakkabıların dikimi ise, ayakkabı kalıpları üzerinde belirlenmiş olan ayakkabı modellerine göre dikilmektedir. H

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Bize Ulaşın

0 212 886 81 80
Osmangazi Mahallesi  31-41
Sokak No:27  Esenyurt İstanbul 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin