0 212 886 81 80

Fason Spor Ayakkabı İmalatı

Ülkemizde ve hatta yurtdışında oldukça yaygın olarak başvurulan bir yöntem olan fason sistemi birçok konuda firmalara avantaj ve kolaylık sağlamaktadır. Her türlü açıdan gerçekleştirilebilen bir üretim tarzı olan fason sisteminde ayakkabı ürünü başta olmak üzere birçok dalda üretim gerçekleşmektedir. Günümüzde özellikle spor ayakkabılarının yüksek maliyetli olması nedeni ile oldukça pahalı olan ayakkabıların daha uygun bir şekilde üretilmesine olanak tanıyan fason spor ayakkabı üretim şekli ile daha uygun fiyata ayakkabıların ortaya çıkmasına olanak sağlanmaktadır. Birçok firma tarafından başvurulan fason ayakkabı işlemi Ultra ayakkabı firması tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir.

Gerek deri kesim gerek ise stropel dikim gibi birçok özellik ile gerçekleştirilen fason imalat sistemi dünyaca ünlü markalar tarafından başvurulan bir imalat şekli olarak bilinmektedir. Spor ayakkabıların daha uzun vadeli kullanımı ve spor ayakkabı üretiminde kullanılan maliyetlerin oldukça yüksek olması nedeni kullanılan bir yöntem olan bu üretim tarzı Ultra ayakkabı firması tarafından İstanbul hizmet bölgesinde gerçekleşmektedir. Bu üretim modelinin ortaya çıkması nedeni ile ülkemizde ve genel açıdan bakılarak tüm dünyada birçok tekstil, ayakkabı ve çanta gibi ürünlerin üretiminde büyük kazançların ortaya çıkmasına da olanak sağlanmaktadır. Fason işçiliğinin daha az maliyetli olması ve bu işçiliğin oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarması nedeni ile de fason spor ayakkabı üretimleri daha sık gerçekleşmesine yol açmaktadır.

Fason Spor Ayakkabı İmalatı
Fason ayakkabı imalatı, ülkemizde en çok kullanılan imalat yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda daha uygun maliyetli olması nedeni ile daha çok kullanılan bir imalat yöntemi olan fason imalat sistemi, yurtdışında ve yurtiçinde popüler bir durum niteliği taşımaktadır. Belli firmalar tarafından gerçekleştirilen bu imalat sisteminde bazı belli başlı markaların ya da firmaların ürünlerini, firmaların istediği kadar ve istediği şekilde başka bir diğer firmanın üretmesini istemesi ile gerçekleşen üretim şeklidir.

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Bize Ulaşın

0 212 886 81 80
Osmangazi Mahallesi  31-41
Sokak No:27  Esenyurt İstanbul 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin